Başkanımızın Mesajı

Değerli Eczacılarımız ve Sağlık Sektör Temsilcilerimiz.

1988 Yılından önce  Eczacılık faaliyetlerinde, ilaç  çeşitliliğine ulaşmak zor olduğu kadar satın alınan ilaçların mal Fazlalığı, İndirim oranları ve ödemelerde vade oranları gibi alım fırsatlarının  hiçbiri  yoktu. O dönemlerde  çalışan Eczanelerimizin  mesleki faaliyetlerini sürdürmeleri maddi açıdan zor  ve  çok özverili idi.

Bu zorlukları aşmak amacıyle Güç Ecza 1988 Yılında  tüm Eczaneleri temsilen bir Eczacılık Hareketi olarak  doğmuş ve O günden Bugüne sağlık sektörüne önemli hizmetler vermiştir.

 Örneğin Eczanelerin ilaç alımlarına uygulanan indirimler, mal fazlası  ve vadelerle desteklenmesi hareketi Güç Ecza ile başlatılmış ve bu destek  ayni  kararlılıkla halen sürdürülmektedir.

Bugün Güçlü  Finansal yapımız ,Stok ve ilaç çeşitliliğimiz, 45 Personel ve 20 adet araba filomuzla ada genelinde her Eczaneye günde 3 kez ziyaret yapılarak Tüm Eczacılarımıza hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Vizyon  ve Misyonumuzda belirtildiği gibi 2020 yılında  AB Normlarına ve Dünya standartlarına uygun bir depoculuk hizmeti vermek başlıca amacımızdır. Bunun için İlacın dış ülkelerden tedarikinden hastaya sunulacağı noktaya kadar ilacın takibi,Güvenliği ve hizmet kalitesinin artırılması için çalışıyoruz.

Bu yeni süreçte Avrupa Birliği Kalkınma Bankası projelerini takip ederek ,uygulama projelerini bünyemize adapte  ediyoruz. Personellerimizin teknik eğitimi ile standartlarımızı dahada yükseltmek başlıca amacımızdır.

Değerli  Eczacılarımız ;

Sağlık Sektöründe hastaya hizmette Doktor, Eczacı ve Ecza Deposu Üçlüsünün çok önemli bir  misyon ve işbirliği dayanışması vardır.

Biz Güç Ecza Olarak bu dayanışmada İlaç tedarik ve satış politikalarımızla tüm Eczacılarımız ve Doktorlarımızın yanında olduğumuzu  tekrarlamaktan onur duymaktayız.

Bu duygu ve düşüncelerle ve kararlılığımızla mutlu bir sağlık sektörü için 32 Yıl önce çıktığımız yolda ayni kararlılık ve güvenle ve emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Nice mutlu yıllara.

Saygılarımla ..

ERBİL  ENGİNOL

Güç  Ecza  LTD